צריכים מנעולן רכב מקצועי בדרום?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  קידוד מפתחות לרכב

  שכפול מפתחות לרכב

  קידוד מפתחות לרכב הינו שירות חיוני ומועיל במיוחד במגוון מצבים ומקרים. משמעות המושג קידוד מפתחות הינה כי רק המפתחות שברשותכם יניעו את רכבכם ולא מפתחות אחרים או וריאציות מתוחכמות שלהם בהם עלולים לעשות שימוש פורצים. פעולת הקידוד תעניק לכם שקט נפשי וביטחון רב, כי אפילו במקרה בו פורץ ייכנס לרכבכם, הוא לא יכול להניע ולגנוב אותו. שירותי קידוד מפתחות לרכב מבוצע על ידי מנעולן מקצועי, מיומן ומנוסה ובהחלט מדובר בשירות יעיל וחיוני שיפחית עד מאוד את הסיכוי לפריצה וגניבה של הרכב הפרטי שלכם. לאחר ביצוע מלאכת ופעולת הקידוד, תוכלו לישון טוב יותר בלילה ולחוש מוגנים לחלוטין שכן פריצת רכב שהמפתחות שלו קודדו, הינה מלאכה כמעט בלתי אפשרית.

  כיצד מתבצע תהליך של קידוד מפתחות לרכב?

  פעולת קידוד מפתח לרכב נחשבת למורכבת באופן יחסי, שכן היא דורשת פירוק מלא של מנעול הרכב, התקנת שבב מיוחד באזור המנעול שסורק את המפתח ומזהה האם מדובר במפתח מקורי. בכל מקרה בו לא מדובר על מפתח מקורי, לא יהיה ניתן להניע את הרכב. לאחר התקנת השבב, מתבצעת הרכבה מחדש של המנעול. ביצוע קידוד מפתחות לרכב, אפשרי בכל סוגי ודגמי הרכבים וללא ספק מדובר בפעולה שתעניק לכם תועלת רבה. עלות קידוד מפתחות לרכב אינה אחידה ומשתנה בהתאם לכמה פרמטרים שמשפיעים עליה. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת, צרו קשר עם מנעולן מקצועי, מנוסה ומיומן, תארו לו את הפרטים וכך תוכלו לקבל הערכה לגבי עלות העבודה והשירות. מנעולן מנוסה ומיומן יבצע את המלאכה בתוך זמן קצר שכן הוא בעל הידע כיצד לפרק את המנעול ולהרכיב את השבב בצורה נכונה ומהירה. בתוך זמן קצר, תוכלו לעשות שימוש ברכב וזאת כאשר אתם חשים בטוחים ומוגנים.

  לשכפל מפתח לרכב – איתמר מנעולן הדרום

  איתמר מנעולן רכב, מתמחה במתן כל מגוון שירותי המנעולנות החיוניים והמועילים וכל זאת במיומנות ואדיבות. בין השירותים שתוכלו להיעזר בהם: פריצת רכבים, פריצת תא מטען, קידוד מפתחות ושלטים לרכב, שכפול ושחזור מפתחות רכב, תיקון והחלפת אימובילייזר, תיקון סוויץ ועוד. בכל בעיה וצורך, אנו נגיע אליכם במהירות ומספק לכם מענה מקצועי ביחס אישי, כך שתוכלו לשוב לשגרת חייכם במהירות ובצורה בטוחה.

  צריכים מנעולן רכב מקצועי? צורו איתנו קשר

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט